logo eMko Tábor

SERVIS POHOTOVOST

+420 608 438 509

„klíč na kartu“

24.dubna 2024 se ve FB skupině Tábor město mého srdce, rozvinula diskuze, kterou vyvolala otázka: „ Udělají mi někde v Táboře klíč bez karty?“

Na základě reakcí si dovolím blíže vysvětlit problematiku „klíč na kartu“ nebo „klíč bez karty“. Píši to s tím, že plně chápu, že laik se v tom nemusí orientovat a dává k sobě informace, které k sobě nepatří.

Na světě existuje mnoho výrobců cylindrických vložek a klíčů. Každý výrobce se snaží být inovativní, aby přesvědčil konečného uživatele, že právě on je pro něj tím nejlepším řešením. Vývoj a inovace jsou to, co žene, nejen tento obor, na časové ose, kupředu. Existují poté na trhu výrobky různé morální úrovně, bezpečnosti, či ochrany klíče.

eMko Tábor jako servisní základna Winkhaus, prodává do celé ČR cylindrické vložky a k nim zhotovuje náhradní klíče:

– z volně dostupných profilů klíčů, které nedisponují žádnou kartou

– z volně dostupných profilů klíčů, které disponují IDENTIFIKAČNÍ (nikoli bezpečnostní) kartou. Tato karta klíč NECHRÁNÍ a proto může být zhotoven BEZ karty.

– z profilů klíčů, které mají řízenou distribuci od výrobce k distributorovi, včetně BEZPEČNOSTNÍ karty (a jejího bezpodmínečného doložení). Tato karta klíč CHRÁNÍ tedy jej NELZE zhotovit BEZ KARTY

– z profilů klíčů, které mají řízenou distribuci od výrobce k distributorovi, včetně bezpečnostní karty (a jejího bezpodmínečného doložení) a právní ochrany (evropský patent apod.)

Na správném dodržování pravidel jednotlivých výrobců, při zhotovování jejich klíčů, si naše společnost zakládá a chrání tak i své dobré jméno. Jsme zde pro vás nepřetržitě již od roku 1992. Zcela vylučuji, že by naše prodejna zhotovila klíč bez doložení karty pokud tento klíč bezpečnostní kartu má, jak píše jedna z diskutujících. 100% se jedná o chybný výklad slova KARTA.

Bude-li mít kdokoli, jakýkoli dotaz nejen k tomuto tématu, jsme vám plně k dispozici.

POTŘEBUJETE PORADIT?

Pracovní doba

Po – Pá – 8:00 – 17:00
So – 8:00 – 11:00

NOVINKY

Spustili jsme e-shop !

A na co se v našem e-shopu můžete těšit? Konfigurátor zámkových vložek. Široká nabídka bezpečnostních produktů.

„klíč na kartu“

24.dubna 2024 se ve FB skupině Tábor město mého srdce, rozvinula diskuze, kterou vyvolala otázka: „ Udělají mi někde v Táboře klíč bez karty?“ Na

Jak změřit vložku

Potřebujete poradit?

Napište nám.