Vícebodové zámky


Naší nabídkou je široký sortiment kvalitativně bezkonkurenčních produktů pro dřevěné, plastové a hliníkové dveře. Podobně jako v jiných oblastech se ani zde neomezujeme jen na prodej kování. Nabízíme řešení umožňující zoptimalizovat výrobu dveří, jako například obráběcí stůl pro dveřní profily nebo program WH OKNA.


Vícebodové zámky


Základní vlastností dveří vybavených vícebodovým zámkem Winkhaus je jechich zabezpečení proti vloupání nejen ve středové části (tedy tam, kde je obvykle montována cylindrická vložka zavírající a zamykající středovou závoru), ale navíc také v horní a dolní části křídla. Počet dodatečných uzavíracích bodů (masivních hákových závor, čepů, trezorových čepů a dalších typů) v podstatě závisí na typu dveří a požadavku klienta. Vchodové dveře standardních rozměrů mohou být zajištěny ve 3-5 uzavíracích bodech (odtud také název vícebodové zámky).


Mechanické


Vysoce vyspělá technická řešení použitá ve vícebodových zámcích Winkhaus a dodatečné uzávěry zajišťující a zabezpečující dveře v dalších dvou nebo čtyřech uzavíracích bodech zajišťují dlouhodobou funkčnost a vysoký standard zabezpečení.

Elektrické


Vícebodové zámky Winkhaus s elektrickým pohonem umožňují velmi jednoduché a komfortní bezkontaktní otevírání (odemykání) a zavírání (zamykání) vchodových dveří pomocí různých přístupových zařízení. Elektromotory integrované ve vícebodových zámcích společnosti Winkhaus zajišťují ještě jednodušší a pohodlnější otevírání, než tomu bylo v minulosti. Elektromotor lze ovládat pomocí dálkového ovládání, čipu, kódové klávesnice, biometrie, bluetooth, mobilního telefonu a dalších moderních zařízení bez nutnosti použití klíče.


blueMatic
Automatický, samozamykací tříbodový zámek blueMatic EAV s elektrickým otevíráním je vyjímečně komfortním řešením. Ve chvíli dovření dveří dochází k jejich automatickému uzamčení ve středové části a zároveň se do protiplechů zasunou obě masivní hákové závory (horní i dolní).


blueMotion
Winkhaus blueMotion je elektromotorický tříbodový zámek garantující rychlé a komfortní zamykání a odemykání při současném zachování vysokého bezpečnostního standardu a dokonalé těsnosti.


blueTop
blueTop je plně elektromotorickým vícebodovým zámkem, jehož konstrukce (uzavírací body integrované v rámu) umožňuje nezvyklou volnost a variabilitu při projektování dveřního křídla. Jednoduchá montáž a křídlo zcela bez kabeláže jsou jen některými z četných výhod tohoto vícebodového zámku blueTop.


Kliky, úchyty, závěsy a další dveřní doplňky


Kromě vlastních produktů nabízíme v oblasti dveřní techniky také kvalitní dveřní doplňky partnerských výrobců. Širokou škálu doplňků tvoří především značkové dveřní garnitury společnosti Hoppe, dveřní samozavírače Geze, dveřní závěsy firmy Dr. Hahn, jednobodové dveřní zámky, mechanické dveřní zástrče a v neposlední řadě také dveřní úchyty (z polyamidu, nylonem potažené oceli nebo z nerezi).


Značkové dveřní kliky Hoppe a dveřní úchyty (madla)
Špičkové závěsy Dr. Hahn pro plastové dveře
Značkové dveřní samozavírače firmy Geze
Jednobodové zámky, zástrče, elektrické zámky
Dveřní doplňky na speciální objednávku


Sídlo firmy
Video


Jak změřit vložkuAkce

eMko Tábor

© 2017 • All rights reserved

Upravit předvolby Cookies